דרכון פורטוגלי יתרונות , העולם נפתח בפניכם

דרכון פורוגלי יתרונות, מדינות רבות בעולם מבקשות מבעלי דרכון ישראלי להוציא ויזות על מנת להכנס לאותה מדינה.


לעומת הדרכון הישראלי, דרכון פורטוגלי יתרונות: מאפשר כניסה למדינות איתן אין לישראל קשרים דיפלומטים או כניסה לארצות ללא צורך בויזה בכלל. 

דרכון פורטוגלי יתרונות: ישראלים רבים מסיבות אלו החליטו לדרוש אזרחויות שונות בעולם במידת האפשר על ידי אזרחויות הוריים.

למשל פספורט של פולין , גרמניה , צרפת וכו..

דרכון פורטוגלי יתרונות איך ולמה?דרכון זר מקנה לעיתים גם תחושת בטחון ביעדים שלא אוהדים בהם את ישראל , ואף מקלה לישראלים רבים כניסות ללא צורך באשרות ויזה וזמני המתנה למתן תשובה חיובית או שלילי וויזות.

לאחרונה ועל פי רוב לבני העדה הספרדית בארץ ובעולם נפתחה האפשרות לקבל פספורט אירופאי וליהנות מחופש תנועה גדול יותר, ממש כמו לתושבי ישראל שכבר היום מחזיקים בשתי אזרחויות!

על מנת לתקן את העוול ההיסטורי שנעשה בגירוש יהודי ספרד ולאחר מכן בגירוש של אותם יהודים מפורטוגל חוקקו שתי המדינות חוקים המאפשרים לצאצאי המגורשים לבקש אזרחות.

 כל צאצאי גירוש ספרד או פורטוגל יכולים לבקש דרכון פורטוגליֿ, או דרכון ספרדי וכך למעשה להיות בעלי דרכון של האיחוד האירופאי!

השוונו עבורכם את היעדים השונים בהם תוכלו לבקר עם הדרכונים השונים פורטוגלי ישראלי ופורטוגלי ובאיזה תנאים וכך תוכלו לגלות את היתרונות לדרכון פורטוגלי.

ריכזנו פה עבורכם את השינויים המהותיים באשרות שלושת הפספורטים – ישראלי ספרדי ופורטוגלי. 

אם יש לכם צורך בפספורט פורטוגלי  לאחד מהיעדים הנ"ל.

כמו כן ישנם מדינות בהם לא מומלץ כלל לתושבי מדינת ישראל לבקר בהן אפילו עם פספורט זר! כדאי לכם להתעדכן על כך באתרים של משרד החוץ!

הרשימה ותנאי האשרות עלולות להשתנות מעת לעת לדרכון פורטוגלי יתרונות רבים התעדכנו בהם מעט לעט , טבלה זו נועדה להציג בפניכם רשימה שתאפשר לכם לקבל רושם כללי ואם ישנם יעדיים ספציפים שברצונכם לברר בעיון נשמח לעזור לכם ואתם מוזמנים לשלוח לנו מייל עם הבקשה הספציפית.

*אשרת כניסה לאוסטרליה ארצות הברית וקנדה כרוכה עם דרכון ספרדי או פורטוגלי כרוכה בהוצאת ETA – Electronic Travel Authority – תוכלו ללמוד על הוצאת ETA כאן

טיול נעים ובטוח לכולם !

דרכון פורטוגלי יתרונות, טבלת השווה:

דרכון פורטוגלי יתרונות
דרכון פורטוגלי יתרונות
דרכון פורטוגלי יתרונות
דרכון פורטוגלי יתרונות
דרכון פורטוגלי יתרונות
דרכון פורטוגלי יתרונות
אזרחות ספרדית
דרכון ספרדי
דרכון פורטוגלי יתרונות
דרכון פורטוגלי יתרונות

מוזמנים לבצע השוות לשאר הדרכון בעצמכם באתר השוואות בלינק הבא השוואת פספורטים

חשוב שתבצעו בעצכם גם מעת לעת את השוואות הדרכונים שכן מדיניות הגירה של מדינות הינו דבר דינאמי ויכול להישתנות מעת לעת.
יחד עם זאת אזחות אירופאית אכן מאפשרת כניסה קודם כל לכל מרחב שנגן ואירופה ללא כל בעיה , אך גם למדינות רבות נוספות, והדובדבן שבקצפת : ויזה לארצות הברית !
מרגע שתהיו בעלי דרכון אירופאי למעשה כשתבקשו לטוס לארצות הברית המטלה היחידה שתכול עליכם היא הרשמה לאישור ESTA, הליך פורמאלי ללא שום צורך בויזה. יחד עם זאת רישום הESTA הינו חובה.
אשרת הכניסה הניתנת בארצות הברית למחזיקי דרכון אירופאי או ספרדי הינו 3 חודשים.
נא לשים לב שאשרת הכניסה אינה מאפשרת עבודה בארצות הברית, ולא רצוי לקבל חותמת שחורה על עבודה לא חוקית על הדרכון האירופאי החדש שלכם.

 הכנו עבורם כתבה נוספת בנושא היתרונות של אזרחות פורטוגלית לגבי זכויות סוציאליות:

לחצו על התמונה

אזרחות פורטוגלית יתרונות
אזרחות פורטוגלית יתרונות

[formidable id=12]

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב whatsapp
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
מספר Nif פורטוגל

Numero de Indentificacao Fiscal למה משמש מספר Nif הפורטוגלי? קנייה ומכירת נכסים בפורטוגל, נדלן פורטוגל כתיבת צוואה פורטוגלית פתיחת חשבון בנק בפורטול קבלת אשראי ומשכתנא

קרא עוד »
ויזה לסרי לנקה

סרי לנקה הפכה להיות בשנים האחרונות לאחד מהיעדים המועדפים ביותר על הישראלים במזרח הוא סרי לנקה. מדובר במדינה שמציעה לישראלים חופשה חלומית עם לא מעט

קרא עוד »
אירוויזיון 2018 ליסבון

ליסבון על המפה, תחרות האירוויזיון השנה תהיה בלסיבון , 2018 אנחנו מוכנים! האירוויזיון השנה מגיע להפקה מספר 63. האירווויזיון מאורגן מדיי שנה כל פעם במידה

קרא עוד »
פורטוגו

סיורים מודרכים בעברית בפורטוגל – פורטוגו קיבלתם את האזרחות והדרכון הפורטוגלי, ההתרגשות בשיאה, אתם אורזים את המזוודה ועושים את דרככם לפורטוגל… אבל רגע? מאיפה מתחילים?

קרא עוד »
המומלצים
דילוג לתוכן