ייעוץ משפטי בינלאומי כל מה שאתם צריכים לדעת

אם אתם, כמו ישראלים רבים, בעלי אזרחות זרה, אנחנו שמחים בשבילכם. אתם מקבלים כעת הזדמנות, יוצאת דופן, כזו שיש לה השלכות רבות. כמובן, בכל הנוגע לאישורי כניסה למדינות שונות, אבל, לא פחות מכך, מי שהוא בעל אזרחות אירופאית, הוא גם מי שיכול לערוך עסקים מעבר לים. בתור בעלי אזרחות זרה, החוק מאפשר לכם לעשות פעולות שונות, החל מאחזקה של נדל"ן באירופה וכלה, בהקמה של עסקים בתנאים מקלים. עם ההזדמנות הגדולה, באה גם האחריות. כמו שבישראל, אין מי שיכול לעשות עסקים בלי לתת את הדעת על מערכת המיסוי הישראלי, כך גם אין מי שיכול לעשות עסקים בחוץ לארץ ולוותר על ליווי בכל הנוגע למיסוי בין לאומי. אם אתם שואלים את עצמכם על ייעוץ משפטי בינלאומי, אם אתם רוצים לשמוע על מערכת המיסוי הבינלאומית ועל האתגרים מהם עליכם להישמר, אנחנו כאן כדי לספק לכם את כל המידע החשוב, שיעזור לכם בהמשך.

ראשית, נדבר בקצרה על העקרונות של מערכת המס ועל הדין הבין לאומי

למערכת המיסוי יש תפקיד חשוב, ביכולת של מדינה לסייע לאזרחים השונים לפתח את העסקים שלהם. התפקיד של המדינה, הוא לספק שורה של שירותים בסיסיים, שמאפשרים קיום חיים ועסקים. למשל, מדינה אחראית על המשטרה, כלומר, על הביטחון האישי של כל צרכן וכל בעל עסק. המדינה אחראית גם על התשתיות הנוספות, חשמל, אחזקה של כבישים וכן הלאה, באופן כזה, שיאפשר לבעלי העסקים להתקיים זה לצד זה. מערכת המס נועדה, לגבות סכום כסף מכל אחד מבעלי העסקים, כדי שהמדינה, תצליח להעניק את השירותים שלה לכל, בזכות הכסף אותו היא גובה.

על פניו אין עד כאן שום בעיה, אבל, מה קורה לבעל עסק שעובד בכמה מדינות? מה עושה מי שאולי רשום כאילו הוא עובד במדינה אחת, אבל בזכות הגלובליזציה, בפועל, הוא חי במקום אחר? כדי להסדיר את כל אלו, יש חוקים המגינים על כל אזרחי העולם, במטרה לאפשר לכולם להמשיך לקיים עסקים בתנאים הוגנים. בלי לשלם מס כפול למשל. הקליקו כאן לקבלת ייעוץ איך עושים זאת נכון >>

החוק בכל מדינה הוא אחר, לכן צריך להבין מה רלוונטי לכל אזרח

מי שיש לו יותר מאזרחות אחת, למעשה כפוף לחוקים לא רק של מדינה אחת, כי אם כל מדינה בה יש לו אזרחות. אבל, אם במדינה אחת שיעור המס הוא אחד ובמדינה אחרת, בגלל החלטות ממשלה שיעור המס צריך להיות אחר? כמה כסף על האזרח לשלם? בדיוק בשביל זה, כדאי להיעזר בליווי ויעוץ משפטי בינלאומי. בעזרת מי שמכיר את התחום לעומק ויודע לנתח את מצב העניינים בכלים משפטיים, אתם תהיו בטוחים שאתם לא נופלים בין הכיסאות מצד אחד ולא עושים משהו לא חוקי, עם השלכות מרחיקות לכת, מהצד השני.

ליווי משפטי לארצות הברית, להקדים רפואה למכה

גם אם אתם רק חושבים על פיתוח רעיונות בחוץ לארץ וגם אם השאלות שלכם בכלל לא נוגעות לתחום העיסקי, תמיד טוב לקבל ייעוץ וליווי משפטי. במדינה שאינה ישראל, כאשר אינכם יודעים את השפה ולא מתמצאים בחוק המקומי, תמיד טוב לקבל ייעוץ ממי שמכיר את התחום היטב ויכול למנוע אתכם מלעשות טעויות שיעלו לכם ביוקר בהמשך.

המומלצים
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
אזרחות אוסטרית

אזרחות אוסטרית לתיקון העוול ההיסטורי שנעשה בשואה הפרלמנט בוינה אישר פה אחד חוק מרגש המעניק בחזרה אזרחות אוסטרית לצאצאי היהודים אשר נרדפו וברחו בשואה מתקופת

קרא עוד »
דילוג לתוכן