תעודת העדר עבר פלילי מאנגליה

תעודת העדר עבר פלילי מאנגליה:

צרו עמנו קשר בטלפון: 03-7448834

ישראלים רבים מתגוררים באנגליה. כפי שרובכם יודעים על אף שדרכון אנגלי כבודו במקומו מונח, אנגליה בחרה לצאת ממרחב שנגן.

אנגליה יצאה ממרחב שנגן בשנת 2016. כמובן שאנגליה נערכה לכך מספר שנים קודם לכן ואף ביצעה משעל עם בנוגע לפרישה מהאיחוד.

איך דבר זה משפיע על מחזיקי אזרחות אנגלית? מחזיקי אזרחות אנגלית לא יוכלו עוד לגור בחופשיות איפה שהם יחפצו באיחוד כמו שהיה נהוג עד כה.

ישראלים רבים שזיהו את הבעיה הזו החליטו לממש את זכותם לקבלת דרכון פורטוגלי ועל ידי כך להיות עדיין מחזיקי דרכון של האיחוד ולהנות ממרחב שנגן במידה ויחפצו בכך.

כמו לשאר המתאזרחים הישראלים המחוייבים בהצגת העדר עבר פלילי גם למתאזרחים ישראלים אשר גרים בחו"ל קיימת חובה זו אך להבדיל מתושבי ישראל, ישראלים תושבי אנגליה צריכים להוציא בנוסף

אישור העדר עבר פלילי מאנגליה. אישור העדר עבר פלילי מאנגליה ניתן לקבל בלינק הבא:

https://www.acro.police.uk/Police_Certificates_Online.aspx

במידה ומדובר באישה המבקשת לקבל דרכון פורטוגלי אם אותה אישה נישאה באנגליה עליה להוציא גם כן תעודת נישואין עדכנית אנגלית.

 

תעודת העדר עבר פלילי מאנגליה
תעודת העדר עבר פלילי מאנגליה

הקהילה הישראלית בלונדון:

לונדון היא אחת הערים המתויירות ביותר באירופה. לונדון נמצאת בחזית הכלכלית של אירופה ושל אנגליה בפרט. מתגוררים כיום עשרות אלפי ישראלים באנגליה.

עמו כן קיימות קהילות יהודיות גדולות וכן קהילות המקיימות אורך חיים אורטודוקסי.

 

לאחרונה ישראלים רבים שאינם מתגוררים בארץ מבקשים להתארזח על רקע מוצאם על ידי החוק להשבת האזרחות לצאצאי מגורשי ספרד, משרדנו נותן שירות גם למקשים להתאזרח מעבר לים.

דרכון פורטוגלי מאשפר מגורים בכול מרחב שנגן , לעבוד לרכוש דירות באיחוד וגם ללמוד בחינם. אם אתם חושבים שגם לכם מגיע אזרחות אירופאית דרך פורטוגל אתם מוזמנים לפנות אלינו.

הוצאת תעודת העדר עבר פלילי מאנגליה מחייבת אם שהיתם באנגליה מעל שלושה חודשים.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

[formidable id=12]

בין לקוחותינו בנוסף בעלי אזרחויות שונות אשר כלל אינם ישראלים אך יש להם קשר לגירוש ספרד, הבולטים מבינהם יהודים מברזיל ומצרפת.

אנו נשמח לטפל בתיק שלכם ולהוביל אתכם להצלחה. ברוכים הבאים לאירופה חברים המסע שלכם יחד עם איזי נשיונליטי מתחיל כאן ועכשיו.

 

המומלצים
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
נדל"ן בספרד

דירה להשקעה בספרד לאחר עשור של קיפאון ומשבר שוק הנדל"ן בספרד חוזר להיות יעד למשקיעים אנו שואלים שוב ושוב מהן הזכויות שמקנה לנו דרכון אירופאי?

קרא עוד »
אנוסי פורטוגל

כאשר אנו מדברים על אנוסי פורטוגל הכוונה היא לאותם יהודים אשר חיו במדינה לפני כמה מאות שנים ואולצו להמיר את דתם לנצרות. אלו שמיאנו לעשות

קרא עוד »
גירוש פורטוגל

יהדות פורטוגל וגירוש פורטוגל הקהילה יהדות פורטוגל נחשבת כחלק מיהדות ספרד , יהדות פורטוגל הייתה במאה ה14 לאחת הקהילות המפואורת ביותר עד לגירוש פורטוגל. רוב

קרא עוד »
דילוג לתוכן