מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • מאת
  תגובות
 • #5065
  ינון
  אורח

  לאם גרושה יש שני ילדים קטינים. האם זכאית לאזרחות פורטוגזית (מוצא משפחתה ממרוקו ושם משפחתה נמצא ברשימות הרלוונטיות) אבל היא לא מתכוונת לבצע תהליך התאזרחות. לילדים יש את שם המשפחה של האב, שאינו זכאי לאזרחות פורטוגזית (מוצא משפחתו מרוסיה).
  אני מבין שבכל מקרה הילדים יצטרכו לבצע תהליך התאזרחות משלהם כאשר יגיעו לבגרות. האם שם משפחתם (שמקורו מרוסיה) יפריע לתהליך ההתאזרחות? האם התאזרחות של האם (כיום) תעזור לתהליכי התאזרחות עתידיים של הילדים?

  #5066
  מרדכי שאבי (מוטי)
  מנהל בפורום

  אנו לא ממליצים כלל על ההליך דרך ספרד בשום צורה.

  יש שיווק אגרסיבי מאוד כרגע על כל העניין של התאזרחות קטינים דרך ספרד במוקדני המכירות של נותני שירות מסויימים כמוצר מדף נוסף בתפריט..

  לעניין זיקת הילדים אין שום פסול בזה לעניין הזיקה שלהם שיש להם שם משפחה של האב.

  #5067
  ינון
  אורח

  לא דיברתי כלל על הליך דרך ספרד.
  אני חוזר על השאלה השנייה: האם קבלת אזרחות פורטוגזית של האם תעזור בדרך כלשהי להתאזרחות הילדים (תקטין סיכוי שיהיה סירוב לבקשת התאזרחות של הילדים, תקצר את זמן התהליך, וכו')?

  #5068
  מרדכי שאבי (מוטי)
  מנהל בפורום

  ידידי, נראה שאתה בקיא מאוד , מאמין שתמצא את הדרך אל התשובה המבוקשת, כמו כן יש המון מידע באתר, מאמין שתוכל למצוא שם את מבוקשך, לשאלות מאוד מאוד ספציפיות ואפשרויות שונות ורתחישים אפשריים ניתן להגיע לשאול את כל השאלות במסגרת שעות יעוץ במחיר של 500 ש"ח לשעה כולל מע"מ אצלנו במשרד.

מוצגות 4 תגובות – 1 עד 4 (מתוך 4 סה״כ)
 • הדיון 'ילדים לאם גרושה – מה הדרך הכי בטוחה לקבלת אזרחות כבגירים' סגור לתגובות חדשות.