אזרחות ודרכון אירופי לאירופה יתרונות

רוצה לגור באירופה? הנה כול מה שצריך לדאוג לו לפני הנסיעה

בעשורים האחרונים, יותר ויותר ישראלים בוחרים לגור באירופה. מי שמבצע את הבחירה הם ישראלים אשר הוצע להם רילוקיישן מעבר לים, כמו גם סטודנטים שיוצאים ללמוד במדינות מערביות, תיירים המעוניינים לשהות זמן רב במדינות האיחוד, וכול מי שרוצה לנסות לעבוד ולחיות ביבשת המופלאה.

לפני שאתם יוצאים לטיול או מגורים באזור, חשוב לארוז ביגוד מתאים לקיץ וגם ביגוד המתאים עבור החורפים הקרים של אירופה. לפני הטיסה יש להצטייד בביטוח נסיעות, בתעודת סטודנט, בסים כארד מתאים עבור שיחות ושימוש באינטרנט בחו"ל, בזמן שחשוב שיהיו לכם טלפונים של אנשי מקצוע כמו עורך דין לענייני ביטוח – זאת במידה וחליתם או נפצעתם במדינה זרה ואתם צריכים להגיש תביעת ביטוח.

חשוב שיהיו לכם טלפונים של נותני שירות בארץ, כמו טלפונים של חברות נסיעות וטיסות, ומומלץ שיהיה לכם את כל המידע הדרוש אודות מדינה בה החלטתם לגור. נסו לבדוק את מזג האוויר במדינה החדשה, לבחון את אמצעי התחבורה במקום, להבין אילו אזורים נחשבים אטרקטיביים לשכירת דירה, ועשו את כלל הסידורים הדרושים לפני הטיסה.

דרכון פורטוגלי – הפריט החשוב ביותר שיש לקחת לנסיעה!

מי שרוצה לעבוד ולגור באחת ממדינות האיחוד האירופי, כדאי שינסה להוציא דרכון אירופאי (אותו מקבלים לאחר הוצאת דרכון פורטוגלי או כל דרכון אחר). בזמן שהוצאת דרכון פורטוגלי, יכול להוביל גם לקבלת אזרחות.

כיום מדינות כמו פורטוגל, ספרד, רומניה ועוד, מציעות לישראלים לבדוק זכאות לדרכון וקבלת אזרחות אירופאית, משום שישנו קשר בין יהודים מגורשי ספרד לבין אותן מדינות. הדרכון יאריך את השהייה שלכם במגוון מדינות ויאפשר לכם יתרונות נוספים כגון:

  • מעבר גבולות מהיר יותר ללא עיכובים.
  • פנייה למשרדי ההגירה של הארצות השונות והתחלת תהליך אזרחות.
  • יציאה ללימודים באירופה במחיר מוזל וקבלת הטבות לסטודנטים.
  • קבלת סל קליטה, הטבות ומלגות אותן מציעות מדינות האיחוד.
  • מעבר גבול לארה"ב ללא צורך בהוצאת ויזה.
  • אחזקת דרכון נוסף לישראלי, לכול מקרה שבו רוצים לנסות את המזל במדינה זרה.

כיצד מוציאים דרכון פורטוגלי

כדי לבחון את הזכאות שלכם לדרכון עבור כול מדינה באירופה, אפשר לפנות אל משרדים המומחים בבדיקות זכאות. המומחים יבחנו את הבקשה שלכם, יפנו לשגרירויות, יסייעו לכם במילוי טפסים והגשת הבקשה, ויעברו אתכם את כלל נבכי הבירוקרטיה.

כיום ישנם תושבים ישראלים שיכולים לנסות את מזלם בחול עם הוצאת דרכון זר, זאת בעיר מי שנחשב חלק מעדות הידועות כעדות יוצאי ספרד. בכך מי שהוריו או סביו הם מטורקיה, טוניס, סוריה, קרואטיה, מרוקו, יוון, ברזיל, ספרד וכדומה – יוכל לנסות להוציא דרכון אירופי. לאחר התהליך ייתכן גם תהליך התאזרחות שגם אותו אפשר לבצע באמצעות מומחים בהוצאת הדרכון.

לבדיקת זכאות לחצו כאן

תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
אזרחות פורטוגלית חובות

אזרחות פורטוגלית חובות, אנו מדברים ברוב הכתבות לגבי כל הזכויות של אזרחות פורטוגלית אבל מה עם החובות? אז מהן החובות האפשריות למחזיקי אזרחויות באשר הם?

קרא עוד »
ילידי רומניה ומתגוררים בארץ?

בדקו את זכאותם לקבלת אזרחות רומנית אזרחות רומנית ודרכון רומני הם למעשה דרכון אירופאי! אחד מהמקומות שהפך להיות פופולרי במיוחד בקרב ישראלים רבים התקופה האחרונה

קרא עוד »
המומלצים
דילוג לתוכן