לימודי ספרדית

חשיבות לימודי השפה הספרדית למעוניינים במעבר לפורטוגל

בשנים האחרונות ניתן לראות שיהודים רבים שמוצאם מתורכיה, מרוקו, אלג'יר, מצרים, בולגריה ומדינות רבות נוספות זכאים לאזרחות פורטוגלית ולכן גם לדרכון אירופאי אשר מאפשר לטוס למדינות רבות אליהן אין גישה או גישה חלקית בלבד עם הדרכון הישראלי. במאמר זה נגולל בפניכם את היתרונות של הוצאת דרכון פורטוגלי ואת החשיבות של לימודי השפה הספרדית לאלו שמעוניינים לעבור בעתיד לפורטוגל המדהימה.

היתרונות של אזרחות פורטוגלית

פורטוגל היא מדינה אשר ממוקמת ביבשת אירופה ולכן כל מי שזכאי לאזרחות פורטוגלית, זכאי לדרכון אירופי. אזרחות זאת מאפשרת קנייה של נכס למטרת השקעה או מגורים בפורטוגל. היא תקנה לכם ביטוח רפואי אירופאי, כניסה לארצות הברית ל- 90 יום באמצעות מילוי טופס אינטרנטי באופן מקוון.  יש לכם אפשרות ליהנות מהזכות ללימודים אקדמאיים במוסדות להשכלה גבוהה במדינות יבשת אירופה ורשימת היתרונות עוד ארוכה.. כל אלו מובילים תיירים רבים לבחור בפורטוגל כיעד נכסף וישראלים רבים להתחיל את התהליך של קבלת אזרחות פורטוגלית ולמידת השפה הספרדית.

מעבר לפורטוגל – מדינה שאסור לפספס

פורטוגל ממוקמת גיאורגרפית בצידה הדרום מערבי של יבשת אירופה, כאשר היא גובלת בספרד. התרבות העשירה של פורטוגל, אדריכלות המנאולין המאפיינת את פורטוגל, תבשילי הקדירה והמנה המוכרת ביותר בפורטוגל, מנת דגי הסרדין. יין הפורט, הנופים המדהימים, שמורות הטבע של בוסאקו, בתי המלון המיוחדים ומוזיקת הפאדו המדהימה הם רק חלק מאותם דברים שמושכים תיירים לחזור שוב ושוב לרפובליקה הפורטוגלית ופעמים אף לעבור ולהתגורר בה.  בנוסף, רבים מחליטים ללמוד את השפה הפורטוגזית המדהימה אותו מדברים כ- 200 מיליון בני אדם במדינות פורטוגל, ברזל, גינאה ומדינות רבות נוספות וכן את השפה הספרדית אותה דוברים מעל ל- 570 מיליון אנשים בספרד הסמוכה, באמריקה המרכזית ובדרום אמריקה.

למה ללמוד ספרדית?

אם אתם מתכננים לקבל אזרחות פורטוגזית ודרכון אירופאי ולאחר מכן לעבור לפורטוגל למטרת לימודים או על מנת לחוות מדינה יפהיפיה זאת, חשוב שתדעו ספרדית. אנשים שיודעים את השפה הספרדית קרוב לוודאי שיבינו היטב את דוברי השפה הפורטוגזית. מרבית אוכלוסיית פורטוגל מבינים ספרדית ושפה זו תאפשר לכם לתקשר עם הפורטוגלים בעתות חירום וכמובן לתקשר עם כמות עצומה של אנשים בחלקים שונים של אמריקה. אם אתם מעוניינים לדעת מדוע עדיף ללמוד ספרדית על פורטוגלית, התשובה נעוצה בכמות האנשים הדוברים ספרדית בעולם..ספרדית היא הבסיס ולמידתה משתלמת ביותר.

אז איך כדאי ללמוד ספרדית?

יש תשובה אחת לשאלה זאת והיא: ממומחים! הספרדית היא השפה השלישית המדוברת בעולם וקלה ללמידה! באם אתם מתכננים להתגורר בפורטוגל או כל מדינה אחרת בה דוברים או מבינים ספרדית, חשוב שתפנו אל בית ספר מקצועי ללימודי שפות טרם אתם נוסעים לפורטוגל או לכל מדינה אחרת בה דוברים ספרדית. טרם ההחלטה ללמוד בבית ספר זה או אחר תמיד חשוב לוודא שאותו בית הספר לשפות מעסיק מורים דוברי ספרדית שפת אם ומאפשר לכם ללמוד ספרדית ברמה המותאמת לכם. בנוסף, יש לוודא שהקורס אליו אתם מתכננים להירשם אכן יקנה לכם יכולות דיבור בסיסיות בספרדית, יערוך לכם היכרות עם התרבות הספרדית ויקנה לכם אוצר מילים פופולארי בספרדית.

לאחר שוידאתם כל זאת, חשוב שתחליטו האם אתם מעדיפים  ללמוד ספרדית בקבוצה קטנה, ללמוד את השפה בקורס פרטי או ללמוד את השפה אונליין, דבר שיאפשר לכם ללמוד ספרדית בימים ובשעות אשר נוחים לכם. בהצלחה!

 

נכתב ע"י המומחים של ברליץ ישראל

המומלצים
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
נדל"ן בספרד

דירה להשקעה בספרד לאחר עשור של קיפאון ומשבר שוק הנדל"ן בספרד חוזר להיות יעד למשקיעים אנו שואלים שוב ושוב מהן הזכויות שמקנה לנו דרכון אירופאי?

קרא עוד »
אישור קהילה יהודית פורטוגל

אישר קהילה יהודית פורטוגל, מה זה בכלל ? נזכיר קודם שחוק ההגירה הפורטוגלי משנת 2015 מאפשר חזרה לצאצאי גירוש ספרד ואנוסי פורטוגל לקבל אזרחות פורטוגלית, אישר

קרא עוד »
דילוג לתוכן