פורטוגו

סיורים מודרכים בעברית בפורטוגל – פורטוגו

קיבלתם את האזרחות והדרכון הפורטוגלי, ההתרגשות בשיאה, אתם אורזים את המזוודה ועושים את דרככם לפורטוגל… אבל רגע? מאיפה מתחילים?

הכירו את פורטוגו 🙂

החל משנת 2016, פורטוגו מציעה סיורים בעברית ברחבי פורטוגל בהובלת מדריכים ישראלים מקומיים המכירים את סודותיה. פורטוגו מאמינה בסיורים קלילים וזורמים, המתמקדים בעיקר ובפרטים המעניינים, מבלי חפירות מיותרות ועם המון מצב רוח שמח!

סיור הדגל של פורטוגו הוא הסיור החינמי של "ליסבון הקלאסית". סיור המכסה את אזורי המרכז של העיר ליסבון (שיאדו, באיירו אלטו, באישה ואלפמה) בשלוש שעות בלבד והתשלום עליו אינו קבוע מראש, אלא ניתן בתום הסיור בהתאם לשביעות רצונכם. במהלך הסיור פורטוגו תוביל אתכם בין אתרי החובה של מרכז העיר אך תעשה זאת גם דרך הפינות הנסתרות והמפתיעות שלא תכירו לבדכם. הסיור כולל הסברים מרתקים על העיר ועל ההיסטוריה של פורטוגל עם התמקדות גם בפן היהודי.

 

מלבד הסיור הקלאסי בליסבון, פורטוגו מציעה סיור משלים באזור נוסף המרוחק כשישה קילומטרים ממרכז העיר – אזור בלם.

הסיור של "בלם על המים" מוקדש לתקופה היפה של האימפריה הפורטוגלית – עידן התגלית, הימים בהם הפורטוגלים האמיצים החלו לצאת למסעות ארוכים מעבר לים.

סיור זה מוצע כסיור רגלי בשילוב שייט בנהר!

בחלקו הרגלי של הסיור פורטוגו מכסה את האתרים המרכזיים של האזור, לרבות טעימה של הקינוח המסורתי בתצורתו המקורית – פשטל דה בלם, בעוד שחלקו הימי של הסיור מובל על ידי שני מקומיים מקסימים בעלי סיפור מרתק על סירה שהגיעה היישר ממוזמביק.

ליסבון ברגל

עוד בסביבת ליסבון – פורטוגו מציעה סיורים יומיים כבני שמונה שעות הכוללים מדריך דובר עברית ונהג צמודים.

בסיורים אלה פורטוגו מובילה את מטייליה למקומות מיוחדים מחוץ לעיר ליסבון.

הסיור המפורסם ביותר יהיה הסיור של "סינטרה והסביבה", הכולל ביקור בארמון הפנה המפואר, בתצפית של הנקודה המערבית ביותר ביבשת – קאבו דה רוקה וטיול בעיירת הנופש – קשקאיש. בנוסף פורטוגו מציעה את הסיור "אראבידה והסביבה", סיור ייחודי המתאים לחובבי נופים, יין ומקומות אותנטיים.

כמו כן, ניתן להצטרף לסיור של "אובידוש והסביבה" אשר ייקח אתכם לביקור באובידוש, בטאליה ונזארה – שלושה מקומות הנמצאים צפונית מערבית מליסבון עשירים בהיסטוריה וצבעוניות שלא תרצו לפספס.

לא רק ליסבון הרבה  יותר

אבל אל תסתפקו בליסבון! אם כבר הגעתם לפורטוגל והשקעתם בטיול מפנק – תדאגו להגיע גם לגזרה הצפונית של המדינה לביקור בעיר פורטו. גם בעיר הצפונית תוכלו ליהנות משירותיה של פורטוגו ולהצטרף לסיורים. בדומה לסיור של ליסבון הקלאסית, בפורטו תוכלו להצטרף לסיור הבסיסי של "פורטו הקלאסית" המכסה את העיר בשלוש שעות בלבד בדרך לא שגרתית, מעניינת ומרתקת. אם תרצו להשלים את החוויה בעיר, תוכלו להצטרף גם לסיור נוסף – "סיור היקבים, יינות והפתעות", במסגרתו פורטוגו תוביל אתכם לצדו השני של נהר הדוארו, לביקור בעיר "וילה נובה דה גאיה. בסיור זה תיהנו מטעימות של היינות וסוגי האלכוהול המרכזיים המאפיינים את צפון פורטוגל, במגוון מקומות מיוחדים לרבות ביקור ביקב מרכזי.

אז רגע לפני שאתם עולים על המטוס – תזכרו שיש לחוות את פורטוגל, ויש לחוות את פורטוגל עם פורטוגו 🙂

ניתן ליצור קשר עם פורטוגו באמצעות:

 

  1. האתר הרשמי:

www.portugo.co.il

  1. ישירות למייל:

[email protected]

  1. קווי טלפון:

ישראלי – 0522122122

מקומי – +351934678859

(שניהם זמינים גם בווטסאפ)

המומלצים
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
דרכון אירופאי לקטינים

דרכון אירופאי לקטינים ניתן לבקש אזרחות אירופאית לקטינים ברוב המקרים אזרחות אירופאית בעבור קטין ניתנת בירושה על ידי ההורה בירושה. למעשה מדובר באזרחות אירופאית ולא

קרא עוד »
היסטוריה פורטוגל

פורטוגל ההיסטורית   ראשיתו של האזור   פורטוגל של ימינו היא מדינה אירופאית דמוקרטית בת כ – 11 מיליון תושבים, השוכנת בחצי האי האיברי. אזור

קרא עוד »
תמונה לויזה לארה"ב

לראיון בשגרירות תתבקשו להגיע עם 2 תמונות פספורט תמונה לויזה לארה”ב היא חלק בלתי נפרד מתהליך קבלת הויזה לארה"ב וחייבת לעמוד בדרישות  המחלקה הקונסולרית של

קרא עוד »
ויזת זהב ספרד

ויזת זהב ספרד מחפש אפיק השקעה חדש ומלהיב בשוק הנדל"ן? האם ידעת כי ספרד מעודדת משקיעים לבוא ולהשקיע בנכסי מקרקעין במדינה? האם שמעת על האפשרות

קרא עוד »
דילוג לתוכן