אזרחות פורטוגזית , ברוכים הבאים לאירופה

אזרחות פורטוגזית

 

צרו עמנו קשר בטלפון: 03-7448834

דרכון פורטוגזי
דרכון פורטוגזי

מעוניינים לקבל אזרחות פורטוגזית וליהנות מיתרונות רבים? האם יש לכם קשר וזיקה לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל? ובכן, הפרלמנט בפורטוגל החליט לתקן את חוק האזרחות במדינה כדי לתקן את העוול הרב שנגרם ליהודים שגורשו מפורטוגל בשנת 1496, כארבע שנים לאחר גירוש היהודים מספרד. למעשה, המחוקק הפורטוגלי אימץ את שינוי חוק האזרחות הספרדי עליו הוחלט בפרלמנט הספרדי ביוני 2015.

שינוי חוק האזרחות בפורטוגל מאפשר לצאצאי מגורשי ספרד ופורטוגל לקבל אזרחות מקומית. האזרחות והדרכון הפורטוגזי מעניקים יתרונות רבים, ביניהם אפשרות לחיות ולעבוד במדינה ובשאר מדינות האיחוד האירופי, אפשרות ללמוד בחינם או בעלות נמוכה במיטב המוסדות האקדמיים ועוד. לכן, לא כדאי לפספס את ההזדמנות ומומלץ לפנות לחברה המתמחה בייצוג צאצאי המגורשים בפני הרשויות בפורטוגל, לרבות ייצוג והגשת המסמכים הנדרשים לראשי הקהילה היהודית בפורטוגל.

מידע כללי על פורטוגל ומדוע כדאי לחיות במדינה

 

אזרחות פורטוגזית
אזרחות פורטוגזית

פורטוגל ממוקמת בדרום מערב אירופה, בחלק המערבי של חצי האי האיברי. המדינה גובלת בספרד, יש בה חופים ארוכים לאורך האוקיינוס האטלנטי, ובריבונותה מספר איים, ביניהם איי מדיירה והאיים האזוריים. אורכה של המדינה מצפון לדרום כ-560 ק"מ, רוחבה כ-220 ק"מ, שטחה משתרע על פני 92,090 קמ"ר. בפורטוגל חיים 10.8 מיליון תושבים, המדינה נמצאת במקום ה-89 בדירוג העולמי של צפיפות, ובמקום ה-63 בעולם בדירוג תמ"ג לנפש.

פורטוגל מציעה איכות חיים גבוהה לתושביה, היא חברה באיחוד האירופי, מקיימת קשרי מסחר ענפים עם מרבית המדינות בעולם, ויש בה אוצרות טבע רבים. פורטוגל היא בין המדינות הפחות עשירות באירופה, חלק גדול מהתושבים שלה עוסקים בתעשיית החקלאות. רבים אחרים עוסקים בתיירות מאחר והמדינה נחשבת ליעד תיירותי פופולרי ומבוקש.

 

צרו עמנו קשר בטלפון: 03-7448834

בפורטוגל ערים גדולות ושוקקות חיים כמו ליסבון, עיר הבירה. פורטו – העיר השנייה בגודלה במדינה, ויש גם כפרים רבים ואזורי תיירות הומי אדם, בעיקר בעונה החמה ובחלקה הדרומי של המדינה.

כדאי לדעת כי פורטוגל הצטרפה לאיחוד האירופי כבר בשנת 1986, והחל משנת 1999 המטבע המקומי הוא אירו. תושבי המדינה זוכים ליתרונות רבים בגלל החברות באיחוד האירופי, למשל אפשרות לחיות ולעבוד במדינות אחרות באירופה ולקבל תנאים סוציאליים מלאים.

כמו כן, אזרחי המדינה זכאים ללמוד במוסדות אקדמיים שונים בפורטוגל ובמדינות האיחוד ללא כל עלות או בתשלום נמוך.

מהם היתרונות לקבלת אזרחות פורטוגזית?

אזרחות פורטוגזית יתרונות

קבלת אזרחות פורטוגלית מעניקה יתרונות רבים, ביניהם:

 • אפשרות לעבוד ולגור בפורטוגל ובשאר מדינות האיחוד האירופי.
 • תנאים סוציאליים מלאים לכל מי שעובד באירופה, בדיוק כמו שאר תושבי מדינות האיחוד.
 • זכות ללימודים על ידי מלגות ממשלתיות ובחינם או בעלות מוזלת במיטב מוסדות האקדמיה בפורטוגל ובכל מדינות האיחוד האירופי.
 • אפשרות להשקיע בנדל"ן בפורטוגל, שכן אזרחי המדינה יכולים לקחת משכנתא בבנק וליהנות מתנאים מועדפים. בעלי אזרחות ודרכון פורטוגלי יכולים להשקיע בנדל"ן גם בשאר מדינות האיחוד.
 • כניסה לארצות הברית ללא צורך בוויזה מיוחדת כפי שנדרש מתושבי ישראל.
 • אפשרות לרכוש ביטוח רפואי אירופאי (EHIC) המקנה זכות לטיפולים רפואיים בעת שהיה בכל אחת ממדינות האיחוד האירופי.
 • אפשרות להצביע למוסדות הממשל בפורטוגל.
 • מעבר מהיר ונוח במעברי הגבול בין מדינות האיחוד האירופי.
 • כניסה למדינות עמן אין קשר עם מדינת ישראל על ידי הצגת הדרכון הפורטוגלי.
 • אפשרות לטשטש את הזהות הישראלית לצרכי עסקים וטיול במדינות ללא יחסים עם ישראל.
 • הטבות מס בעת רכישת נדל"ן במדינות האיחוד האירופי.

איך מקבלים אזרחות פורטוגזית?

כדי לקבל אזרחות ממדינת פורטוגל על פי התיקון לחוק, יש להגיש בקשה מסודרת ומגובה במסמכים מתורגמים וחתומים על ידי נוטריון.

על פי חוק האזרחות הפורטוגלית שנכנס לתוקפו בשנת 2015, יכולים צאצאים של מגורשי ספרד ופורטוגל לקבל אזרחות מהמדינה, כל עוד הם עומדים בתנאים המחייבים כגון:

 • הוכחת קשר וזיקה ישירה למגורשי ספרד ופורטוגל, למשל בעזרת שם משפחה המצוין בחוק, מחקר גנאלוגי ותרגום מסמכים רלוונטיים.
 • זיקה ושמירה על מסורת יהדות פורטוגל- יש להוכיח את הקשר באמצעות מסמכים שונים, למשל מכתב מראש קהילה יהודית בה משמרים את תרבות ומסורת פורטוגל.

 

את המסמכים יש לתרגם לשפה המקומית, שכן נוטריון חייב לחתום עליהם ולהטביע חותמת אפוסטיל. לבקשה יש לצרף מסמכים שונים כמו העתק דרכון, כתובה, תעודת יושר מהמשטרה ועוד.

הדרך המהירה והבטוחה לקבלת דרכון פורטוגזי

[formidable id=12]

 

אזרחות פורטוגזית

לחצו כאן למעבר לטופס לבדיקת זכאות!

כדי להגשים חלום וליהנות מכל היתרונות של דרכון פורטוגלי מומלץ לפנות ל easy nationality המתמחה בנושא. אמנם, אפשר להגיש את הבקשה באופן עצמאי, אך הדרך הבטוחה, החסכונית והיעילה ביותר לקבלת אזרחות הפורטוגלית היא באמצעות ייצוג וליווי צמוד של אנשי מקצוע מיומנים.

צרו עמנו קשר בטלפון: 03-7448834

אזרחות פורטוגזית
אזרחות פורטוגזית

לחצו כאן למעבר לטופס , דרכון פורטוגלי בקליק במסלול מהיר!

 

המומלצים
תוכן עניינים
לשיחה עם נציג
מאמרים אחרונים
דילוג לתוכן